Téměř 28 tisíc korun si odnáší Slunce z vodárny

S blížícími se nejkrásnějšími svátky roku můžeme již pomalu nasávat předvánoční atmosféru na každém kroku. Středočeské vodárny připravily, jak pro svoje zaměstnance, tak i pro návštěvníky vodárny v pondělí 21. listopadu v prostorách recepce vodárny prodejní akcí s názvem „Slunce přichází s adventem do vodárny“.

4 min. čtení

Klienti chráněné dílny a speciální základní školy Nadačního fondu Slunce pro všechny zde již po osmé prodávali svoje výrobky.

To, že v loňském roce se nakoupilo výrobků za 26 960 Kč, nám připadalo jako věc neskutečná a těžko překonatelná, ale letošní zájem o výrobky předčil všechna očekávání. Nadační fond Slunce pro všechny získal prodejem svých výrobků od zaměstnanců vodárny neuvěřitelnou částku 27 905 Kč. A to je dárek nad dárky!

„Do Středočeských vodáren se každý rok moc těšíme. Takový zájem o výrobky našich klientů nikde jinde na prodejních akcích nezažíváme. Ještě než jsme stačili vybalit všechny svoje výrobky, většina již byla zaměstnanci vodárny rozebrána. Největší poptávka, jako každoročně je po adventních věncích. I když rok od roku zvyšujeme jejich počet, je to pořád málo,“ uvedla Martina Ebertová z NF Slunce pro všechny. „Finanční prostředky za prodej použijeme na podporu sociálně slabších dětí a žáků školy Slunce a uživatelů sociálních služeb Centra služeb Slunce všem,“ řekla Martina Ebertová na závěr.

Protože byl předadvetní čas, připravili ze Slunce pro zájemce adventní věnce, svíčky s vánoční tématikou, ozdoby z přírodních materiálů, sáčky s bylinkami a hlavně vánoční cukroví. Největší zájem byl o věnce, sáčky a cukroví. Zkrátka nepřišli ani návštěvníci vodárny. Mezi nimi byl zájem o svíčky a vonné pytlíčky. Slunce, které ten den rozsvítilo prostory vodárny, zanechalo svoji stopu jak v kancelářích tak i domácnostech zaměstnanců vodárny v podobě svých zajímavých výrobků. A to je dobře!

V dnešní uspěchané době se na chvíli zastavit a otevřít potřebným nejen svá srdce, ale i peněženky, je velmi důležitá věc.

Doporučujeme