Vodohospodáři pomáhají s Minigranty k realizaci dobročinných projektů

Zaměstnanci společnosti Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. (SčVK) opět využili letošní, v pořadí již 9. ročník Minigrantů Nadačního fondu Veolia k realizaci projektů, které sami organizují i k uskutečnění těch, kterým důvěřují a osobně je doporučují.

2 min. čtení

Minigranty pomohou projektům věnovaným dětem a mládeži, ale i projektům seniorským, které též nezůstaly bez povšimnutí.
V letošním roce Minigranty Nadačního fondu Veolia podpoří na severu Čech 31 projektů v celkové hodnotě 900 702 Kč.

Společnost SčVK dává svým zaměstnancům tuto příležitost, aby podpořili potřebné ve svém okolí. Vzhledem k rozsáhlé oblasti, kde SčVK provozuje svoji činnost, putuje pomoc do měst, obcí i jednotlivým lidem napříč územím dvou krajů, Ústeckého a Libereckého. Za devět let rozdělování Minigrantů Nadačního fondu Veolia bylo podpořeno celkem 179 projektů celkovou finanční částkou 5 446 170 Kč.

„V uplynulých letech, stejně jako letos, byly podpořeny projekty, které pomohly uskutečnit řadu dobrých aktivit ze sportu zdravých i handicapovaných dětí, zorganizovat turnaje, setkávání a pomohly zajistit i běžnou pravidelnou činnost lidí, kteří se denně angažují, a není jim lhostejné, co se kolem nich děje. Dalo by se říci, že finance z Minigrantů pomáhají bez ohledu na věk, fyzickou, duševní a společenskou zdatnost všech zúčastněných. Nejdůležitějším hlediskem při výběru podpory je potřebnost a u zaměstnanců chuť pomáhat a být při tom,“ uzavřela Iveta Kardianová, tisková mluvčí společnosti Severočeské vodovody a kanalizace, a.s..

Foto: www.nfveolia.cz

Doporučujeme